7. - 10. září 2017 Kemp u Vranovské přehrady

Názory a zkušenosti účastníků Zaškolováku 

Martin Kobza "Pobyt se mi líbil. Kemp u Vranovské přehrady je moc pěkný a všichni instruktoři byli super. Doufám, že bude v budoucnu ještě několik takovýchto seznamovacích pobytů. A nakonec bych chtěl taky moc poděkovat za tu možnost být s tak fajn lidmi jako jsou právě z Mendelu. :)"
Kristýna Štreitová "Chtěla bych celému týmu poděkovat za parádně zorganizovanou akci! :) Věřím, že zabavit na víkend přes 250 lidí není žádná sranda a tímto bych vám chtěla vyjádřit i svůj obdiv!"
Simona Březinová "Ahoj týme Zaškolováku, zrovna dneska jsem byla na posledním kurzu chemie v Brně a není nic lepšího než vejít do třídy, kde vidíte známé tváře a začnete si povídat zážitky ze Zaškolováku. Najednou jako lusknutím prstu celá nervozita, která člověka doposud sžírala z neznámého prostředí a lidí kolem je pryč a já vím, že nemusím mít strach. Vždyť jsem se seznámila s tolika lidma a mám tolik kontaktů! Vím, že pokud něco nebudu vědět, můžu se bez problému na ně obrátit. A že tu pomoc jako nastávající prvák budu potřebovat! Chci poděkovat celému týmu za skvěle zorganizovaný Zaškolovák. Především velké díky patří mému instruktorovi Standovi za veškeré podané informace. Vím už teď, že jeho slova mi budou v uších znít po celou dobu studia. Na zaškolovák jsem jela hlavně s úmyslem se dozvědět co nejvíce o škole a studiu a moje očekávání se opravdu naplnilo."

Aftermovie

Kompletní fotogalalerii ze všech ročníků Zaškolováku nalezneš na našem Facebooku.

Galerie

Developed by SHERWOOD